Hodnocení a zkušenosti s firmou: Extéria Market

Dlouhá léta jsem působil ve stavebnictví, vypracoval jsem se od stavbyvedoucího až po ekonoma. Po 35 letech jsem se však rozhodl založit vlastní firmu, protože jsem chtěl být pánem svého času. Chtěl jsem vést profesionálně propracovaný, srozumitelný obchodní model, ve kterém bych využil a prodal letité zkušenosti jak z výroby, tak z vedení velkého týmu a obchodní činnosti. Vybudoval jsem proto pobočku Extéria Market v Ústí n. Orlicí. V mém rozhodnutí mě podpořily nízké náklady spojené s provozem, také propracované cashflow.
Hodnocení: 10/10
Ing. Bohumil Sedláček, dne 4.7.2018

Vedu pobočku Extéria Market ve Frýdku-Místku déle než dva roky. S Extérií jsem ucítil svou příležitost využít svůj obchodní potenciál. Obchodní koncept Extéria a především unikátní produkt daný zákonnou povinností byl pro mne jasnou volbou. Propracovaný systém vedení pobočky a podrobný provozní manuál mě provázel v tom, jak růst co nejrychleji, což se mi daří dodnes.
Hodnocení: 10/10
Michal Fojtík, dne 2.9.2017

Před pár lety jsem se rozhodla vstoupit do světa byznysu. Nevěděla jsem s čím ani jak by se měla nová firma jmenovat. Rozhodla jsem se proto pro franšízu Extéria Market, která byla atraktivní, nebyla příliš drahá, měla srozumitelný koncept a propracované cashflow. Dodnes jsem ráda za toto rozhodnutí.
Hodnocení: 10/10
Petra Tichá, dne 5.3.2018

Začít vést franšízovou pobočku bylo pro mě to nejlepší rozhodnutí v životě. Postavil jsem se na vlastní nohy, naskočil jsem do už rozjetého vlaku. Vybral jsem si franšízový koncept Extéria Market, byl atraktivní nejen svou prvotní nízkou investicí, ale také svým know-how. Doposud nelituji a jsem za rozhodnutí vděčný.
Hodnocení: 10/10
Petr Lukáš, 12.9.2017

Z důvodu životní změny jsem se rozhodl opustit zaměstnání firemního bankéře, chtěl jsem se také postavit na vlastní nohy, svým výkonem jsem chtěl ovlivňovat růst vlastní firmy. Hledal jsem jasně daný obchodní model a produkt, zvolit jsem franšízu Extéria Market. Hlavním rozdílem oproti minulému zaměstnání je možnost obchodovat s produktem, který je na trhu svým způsobem unikátní na rozdíl od bankovních produktů, které se stávají unifikovanými a rozhoduje pouze cena. U nás je v rámci produktu obrovská přidaná hodnota, což se mi líbí.
Hodnocení: 10/10
Josef Růžička, dne 12.2.2019

Chtěl jsem změnu a postavit se na vlastní nohy, proto jsem se rozhodl založit pobočku Extéria Market. Netoužil jsem po vlastním byznysu, neměl jsem totiž svůj vlastní nápad, jak prorazit. U Extérie Market se mi líbil koncept, který byl ucelený a propracovaný, lákavá byla i prvotní (poměrně nízká v porovnání s jinými franšízami) investice. I když to není někdy med, jsem rád za toto rozhodnutí.
Hodnocení: 9/10
Tomáš Kříž, dne 8.9.2018

Když jsem se chtěl postavit na vlastní nohy, přemýšlel jsem, jak to udělat. Neměl jsem plán ani žádný nápad, kamarád mi však řekl o franšízovém podnikání. Byla to velká příležitost, tak jsem ji chytil a založil si pobočku Extéria Market. Rozhodující byl zajímavý koncept a také cena.
Hodnocení: 9/10
Vladimír Dolejší, 23.7.2017

Vedu pobočku v Ostravě už nějakou dobu. Jsem velmi spokojena, jsem svým vlastním pánem, navíc se mi již vrátila počáteční investice, která nebyla nijak závratně vysoká. Extéria Market má srozumitelný obchodní model, doporučuji ji.
Hodnocení: 10/10
Kateřina Viščorová, dne 4.2.2018

Do roku 2015 jsem pracovala jako nezávislý finanční poradce, nyní vedu pobočku Extéria MArket v Olomouci. Díky propracovanému konceptu byla spolupráce s Exteríí jasnou, a nyní mohu již po letech spolupráce potvrdit, že i velice dobrou volbou. Na startu mne překvapil laxní přístup majitelů firem v rámci řešení BOZP a PO. Nicméně praxe ukázala, že se jedná o produkt, který se velmi dobře nabízí a zajišťuje klientovi komplexní řešení a ochranu proti případným komplikacím či pokutám. Musela jsem si zvyknout na větší zodpovědnost v rámci konkrétních obchodních případů.
Hodnocení: 9/10
Jana Dobrá, dne 11.1.2019

Už nějakou dobu vedu pobočku v Berouně. Před tím, než jsem se rozhodl vybudovat vlastní pobočku, působil jsem na realitním trhu. Na Extérii mě zaujal zákonem daný produkt a samotný obor, ve kterém je franšíza na trhu jediná. Dobře popsaný koncept, velmi příjemné jednání mě ujistilo. V reálu mě pozitivně překvapila jednoduchost systému.
Hodnocení: 10/10
Pavel Bláha, dne 24.3.2018

Pracovala jsem jako asistentka na jedné z poboček Extéria Market. Byla to velmi atraktivní práce, žádný stereotyp. Těším se, až se po mateřské opět vrátím.
Hodnocení: 10/10
Anonymní hodnocení, dne 5.6.2019

Když jsem se rozhodl postavit se na vlastní nohy, nevěděl jsem, s čím na trh přijít. Rozhodl jsem se proto pro franšízu, učarovala mi tehdy Extéria Market, a to svou jednoduchostí, přijatelnou cenou a atraktivním konceptem. Doporučuji ji dál.
Hodnocení: 10/10
Anonymní hodnocení, dne 23.12.2018

Vybudovat vlastní franšízovou pobočku není nic snadného, i když to tak na první pohled vypadá. Já jsem rád, že jsem se rozhodl pro Extéria Market.
Hodnocení: 9/10
Anonymní hodnocení, dne 3.11.2018

S pobočkou Extéria Market mám zkušenost jako klient, konkrétně s pobočkou v Berouně. Přišel jsem s žádostí o pomoc, mile mě překvapilo vstřícné a profesionální jednání pracovníků na pobočce. Mile rád doporučuji.
Hodnocení: 10/10
Anonymní hodnocení, dne 4.6.2019

Už třetím rokem pracuji na jedné z poboček franšízy Extéria Market. I když to někdy není med, práce je různorodá, naplňující, přináší cenné zkušenosti.
Hodnocení: 8/10
Anonymní hodnocení, dne 5.2.2019

Na Extéria Market mě lákal hlavně ucelený, zajímavý koncept. Přijatelná pro mě byla také cena franšízy, tak jsem se rozhodl do toho jít a nelituji. Stal jsem se odborníkem na BOZP a PO, pomáhám lidem při kontrolách a s mou pomocí nedostávají pokuty.
Hodnocení: 10/10
Anonymní hodnocení, dne 23.10.2017

Příznivá cena, dobrý obchodní systém. To byly důvody, proč jsem to zkusil s Extéria Market. Nestěžuji si.
Hodnocení: 7/10
Anonymní hodnocení, dne 5.7.2019

Dvacet let jsem pracovala jako finanční poradce, ale po těch letech to chtělo změnu. Nechtěla jsem jít úplně mimo obor, proto jsem se rozhodla pro Extéria Market, kde jsem mohla nahlédnout více do BOZP. Musím po těch letech říct, že jsem si vybrala dobře.
Hodnocení: 10/10
Anonymní hodnocení, dne 4.8.2018

Nedávno jsem navštívil pobočku Extéria Market ve Frýdku-Místku s žádostí o pomoc s dokumentací BOZP. Byla mi bez zbytečných řečí poskytnuta pomoc, kontrolou jsem prošel. Díky.
Hodnocení: 10/10
Anonymní hodnocení, dne 23.3.2019

Jsem dlouhodobým klientem firmy Extéria. Když potřebuji pomoc, jdu na nejbližší pobočku Extéria Market a vždycky mi pomůžou, i když jsem smlouvu uzavřel na jiné pobočce. Můžu jen doporučit. Hodnocení: 10/10
Anonymní hodnocení, dne 14.1.2019

Jaké máte zkušenosti Vy s firmou Extéria Market? Pište na moje@firemni-zkusenosti.cz